Ejakulace – příčina vypadávání vlasů

Ejakulace je neškodná roztomilá kratochvíle? Ale no tak. Zbytečným výronem semene ztrácíte tolik, kolik byste doplňovali měsíce na superpotravinách i supplementech a stejně nedostatečně. Jen blázen si může myslet, že se to obejde bez následků. A přece jich na světě chodí kolem tří a půl miliardy.

Semenná tekutina obsahuje pokladnici vitamínů, minerálů, stopových prvků, hormonů, proteinů, iontů, enzymů a dalších životně důležitých substancí.

„Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti.“  Jan Amos Komenský – na podobiznách vyobrazován výlučně s pokrývkou hlavy zakrývající výraznou pleš.

„Až budete příště svou dívku ‚krmit‘ spermatem s vysvětlením, že je to pro ní to nejzdravější, budete mít pravdu. Jestli Vám po orgasmu s ejakulací, po které následuje zklamání, únava, vyčerpání, hlad a podvědomá agrese vůči ženě nevadí dalekosáhlé a nevratné důsledky, stříkejte si zvesela dál.“

Proč (Příčina vypadávání vlasů)

Proč?

Pokud muž pokračuje v mrhání této úžasné energie, úpadek je nevyhnutelný, zažívací orgány budou neschopny vstřebávat dostatek výživné energie k tomu, aby byly nahrazeny tyto nenahraditelné životní energie ztracené ejakulací.

Člověk je ve stáří slabý, nemocný a vyčerpaný, protože si v mládí myslí, že je nesmrtelný.

Ztráta zinku, klíčového prvku mající na starosti sexuální vitalitu, je potřeba okamžitě doplnit, i kdybyste jedli extrakt z divokých mravenců Vicina Polyrhasis, kteří jsou nejbohatším zdrojem tohoto prvku na světě a s ejakulací nepřestali, tělo stejně sáhne do svých vlastních zásob. Ty se brzy vyčerpají a protože reprodukce a tvorba semene je prvořadá záležitost, tělo sáhne po tělesném ochlupení – výrazem „mužnosti“ jako poslední „zinkové zásobě“ a dojde k vypadávání, řídnutí a protenčení vlasového porostu.

Proto!

Čím častěji mladí rozlévají své vitální semeno, tím prázdnější se postupně stávají, ačkoli mají pocit dočasného uspokojení tím, jak životní síla prochází a vychází z jejich beder. Poté jsou ponecháni sami sobě bez ničeho.

Tisíckrát se můžete odvolávat na Vina Diesela, Bruce Willise, Pavla Teličku a Jana Budaře a číst si o tom, jak je pleš sexy a jak jsou tito muži přitažliví. Pravděpodobně taky začít cvičit a svou ztracenou mužskost – svou hřívu – vyměnit za plnovous nebo svalnaté tělo a „slušivou“ (náhradní) pokrývku hlavy. Odvolat se na dědičnost, hrátky osudu, zkoušet šampony, masti a trénovat charismatický pohled, který by odpoutal pozornost okolí od koutů a lysin na Váš  smutek a rozčarování skrývající obličej. Pravda je ta, že Vás úbytek vlasů bude mrzet.

in mouth

Stojí Vám to za to?

Ten cool pocit při stříkání na prsa, obličej, do pusy a dovnitř je sakra draze zaplacen ať už si to muži uvědomují nebo ne. Věděli-li by čím je vykoupen, bylo-li by v široké veřejnosti rozšířeno povědomí o praktikách a síle zdroje s ničím nesrovnatelné energie v případě, že je uskaldněna a znovu uvedena do oběhu do vyšších životních center, jejich výstřik by vždy vedl výlučně k početí dítěte.

A co si o celé problematice myslí Doc. MuDr. et PhDr. Jiří Kozler CSc. ?

Fascinace stříkajícím spermatem je způsobena pornografií. Přírodní národy vůbec neonanují. Menší závislost na pornu znamená menší touhu po masturbaci. Zmizí-li vizuální stimul podněcující touhu po ejakulaci, odezní potřeba masturbace – „chvilkový cukr“ nabízející únik a krátkodobé „potěšení“.

Je mi jasné, že pro naprostou většinu mužů to bude nepřekonatelný „problém“. Nicméně, jde vskutku o kategorický imperativ – buď a nebo. Buď budete svůj životní potenciál využívat k vitalizaci, regeneraci a pokvetete zdravím a nebo budete vyčerpané trosky s podlomeným zdravím. Plešatění je vlastně tím „nejmenším“, ale nejviditelnějším symptomem.

Pokud nejste schopni zcela přehodnotit Váš vzath k sexu a naučit se ovládat sexuální energii, v podstatě být skutečnými králi (čínští císaři se svými harémy pochopitelně neejakulovali), zkuste alespoň zadržovat ejakulaci.

Zastavení ejakulace nesmí být zaměňováno se zastavením orgasmu. Metoda tzv. sexuálního kung-fu poskytuje jedinečný nejvyšší typ orgasmu, který se opakuje po dlouhých periodách milování.

Relax, don’t do it, when you want to go to it. Relax, don’t do it when you want to come!“

Frankie Goes To Hollywood – Relax

Co se stane, přestanete-li ztrácet sperma:

  • vzroste Váš duševní potenciál a kreativita myšlení
  • zkvalitní se Vám spánek
  • zmizí pocit provinění a podmíněné agrese
  • vzroste Vaše fyzická a psychická výkonnost
  • zlepší se Vám imunita a obnova organismu
  • zvýší se Vám sebevědomí
  • pocítíte příliv energie

Důvodů plešatění (alopacie) je sice řada, ale tento je nejrozšířenější, a přesto nejvíce opomíjený. Přítomnost současných elektronických zařízení typu smartphone/tablet a notebook je zodpovědna za ničení spermií a narušení celé hormonální rovnováhy a endokrinních žláz (pociťováno slabou trvající bolestí varlat), kdy je testosteron přeměňován na dihydrotestosteron – vlasy přestávají být vyživovány, u žen totéž v oblasti vaječníků. Tomu se ale dnes příliš vyhnout nelze, ejakulaci ano. Muži, kteří ejakulují často a mají stále bujný porost mají zkrátka větší zásobu životní energie a ještě ji (zcela) nevyčerpali.

„Ejekulát si představte jako páru – s klidným svědomím se tak k němu i chovejte. Muž který o ejekulát přijde, má pocity prázdného, unaveného a nešťastného člověka, který ihned ztrácí zájem o partnerku. Výsledek je trapný, žena se cítí pod psa – tedy jako použitá k ukojení muže a další hrátky byť i má chuť, se nedějí a pokud ještě snad jedno či dvě „čísla“ při kterých muž předvádí jaký je king, už to není ono.. Nejtrapnější na celé akci je, že před sebou oba partneři hrají pocity štěstí. V pravdě jsou zklamaní, unavení, bez nálady, nespokojení – muž je na dně sil, žena odložena najednou stranou jako použitá..“,

říká Pavel M.

keep it INside

Každý chce dychtivě uchovat přírodní zdroje, ale jen málokterým přišlo na mysl zachování nejkritičtějšího zdroje všeho – vlastní vitální energie.

-koz-

Facebook Comments

Přidej komentář jako první k "Ejakulace – příčina vypadávání vlasů"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*