RNDr. Petr Fořt CSc.: Hubnete? Zkuste králičí moč

Některá hubnoucí doporučení mohou znít podivně, přesto je jejich účinnost neoddiskutovatelná. Přesně toto je případ trendu dnešních dní tzv. Králičí diety. Kromě nesporných výhod, kdy člověk ubývá na váze až půl kilogramu denně má taky ozdravující a detoxikační účinky na lidský organismus. To není vše. Králičí moč působí na slinivku a významně ovlivňuje funkci štítné žlázy a celkově tonizuje oslabená játra a ledviny.

„O jejím užívání se zmiňuje už legendární antický lékař Asklépion, který ji předepisuje bohaté společnosti jako možnost první volby při neduzích jako oubytě, povadlý penis, vyčerpaní organismu a vysoký krevní tlak. Dnes se vrací jako prostředek k zvýšení obranyschopnosti organismu a odbourání tuku, pro které zejména získala oblibu ve Spojených státech, kde se hledí na neinvazivní terapie čím dál tím víc. Liposukce je drahá a ne vždy bezpečná, navíc neřeší příčinu (zanesený a nevýkonný organismus), ale jen dočasně odbourává problém tukových polštářů na těle.“ doplňuje Petr Fořt.

1. Získání králičí moči
Navštivte vesnici – chovatelé králíků Vám jistě budou nápomocni a nemusíte za ni platit horentní částky, jak je tomu běžné na Západě.

2. Aplikace
Zpočátku užívejte jednu čajovou lžičku denně a toto množství zvyšujte každý den o 3 mililtry (půlka čajové lžičky). Moč můžete užívat koncentrovanou nebo rozmíchanou ve vodě. Nápoje obsahující cukr se nedoporučují konzumovat po dobu minimálně deseti minut od polknutí. Nejlepších výsledků bývá dosaženo při užívání nalačno.

3. Uchování
Králičí moč nemá tendenci podléhat zkáze. V uzavřené nádobě ji při nízkých teplotách můžete uchovávat v lednici nebo ve spíži několik měsíců.

4. Výsledky
Příznivý stav a zlepšení zdraví zračící se v úbytku tělesného tuku můžete očekávat během 3 týdnů od počátku užívání. Tonizující efekt a detoxikace se může projevit už mnohem dříve. Nežádoucí účinky nejsou známy.

Dbejte na správný pitný režim a důkladnou hygienu. Nezpomínejte, že pohyb a střídmé jezení je základ dobrého zdraví a žádný lék je plně nemůže nahradit.

-zez-

Facebook Comments

Přidej komentář jako první k "RNDr. Petr Fořt CSc.: Hubnete? Zkuste králičí moč"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*