„Neexistuji a neodhalíte mě.“ říká vládce světa, který neexistuje a nebude odhalen

Tisková agentura Associated Press 20. října uvedla nelogickou zprávu, kterou po 11 minutách stáhla ze svých webových stránek. Její titulek zněl: „I do not exist and you will never know me“, says the ruler of the world.

Kdo je jejím autorem, kdo vládne světu, komu byla určena, jaké je její poselství a proč byla stažena, je předmětem dohadů zpravodajských médií. AP sama uvádí, že šlo o omyl.

„Iluminátstvo/Ilumináti nie je nič iné než len ďalšia z nekonečného množstva neprehľadných fasád, za ktorou sa ukrýva (aspoň sa o to snaží) skutečná globálna moc; ktoré (fasády) služia len na odvedenie/odvrátenie pozornosti oviec od skutočne mocných Zeme!“

říká Hornotaterský bača Igorko a dodává:

„Ak aj existuje nejaká skupina ľudí, ktorá si hovorí „ilumináti“, o čom dosť pochybujem (skor ide len o jednu z dalšich nekonečných propagánd a manipulácií oviec), tak sú to len zasa nejakí užitoční idioti o niečo viac zasvätenejší než obyčajné ovce, vrcholoví politici…“

Elita je svou psychologií stejným davem, jako i dav obyčejných lidí, je jenom více vykrmená a v některých aspektech informovanější. Přitom všem je „elita“ rafinovaný dav bez jakýchkoliv náznaků intelektuální činnosti a schopností uvědoměle projevit svou vůli v rozporu s korporativní disciplínou a stádními instinkty. „Elita“ přemýšlí v hotových názorech a bezmyšlenkovitě reprodukuje a šíří všelijaké hlouposti, aniž by se zamyslela nad jejich smyslem a způsobilostí pro život.

-cerm-

Facebook Comments

Přidej komentář jako první k "„Neexistuji a neodhalíte mě.“ říká vládce světa, který neexistuje a nebude odhalen"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*